Cellular
Matrix

Czym jest Cellular Matrix?

CellularMatrix łączy w sobie autologiczne osocze bogatopłytkowe (A-PRP®) i kwas hialuronowy (HA) w jednej specjalistycznej probówce, która zawiera opatentowany żel separacyjny. Cellular Matrix pozwala na uzyskanie osocza bogatopłytkowego o odpowiednim stężeniu płytek krwi które, które działa stymulująco i regenerująco.

Zabiegi przy użyciu A-PRP® to bezpieczny i skuteczny sposób wspierania endogennych procesów regeneracji skóry. Czynniki wzrostu uwalniane przez płytki krwi do głębokich warstw skóry inicjują i przyśpieszają proces jej regeneracji. Kwas hialuronowy jest stosowany w dermatologii od ponad 25 lat. Ta naturalnie występująca w skórze substancja charakteryzująca się zdolnością do wiązania dużych ilości wody.

CellularMatrix łączy w sobie nawilżające działanie kwasu hialuronowego i stymulujące właściwości uwalnianych przez stężone płytki krwi autologicznych czynników wzrostu.

Ze względu na autologiczny charakter osocza bogatopłytkowego preparat Cellular Matrix odznacza się wysokim profilem bezpieczeństwa. Procedura obejmuje wyłącznie połączenie frakcjonowanej krwi pacjenta z kwasem hialuronowym.

Na czym polega zabieg?

Pojedynczy zabieg trwa ok 30 minut: po jego zakończeniu możesz od razu wrócić do codziennych czynności.

  1. Pobranie niewielkiej ilość krwi
  2. Odwirowanie krwi w celu oddzielenia jej składników z pomocą opatentowanego żelu separacyjnego RegenLab
  3. Połączenie kwasu hialuronowego i autologicznego osocza bogatopłytkowego w bezpiecznym systemie zamkniętym.
  4. Aplikacja CellularMatrix do obszaru zabiegu (twarz, dekolt, szyja, wierzchnia część dłoni itd.) – Technika iniekcji zależy od rodzaju kuracji.
Kiedy mogę spodziewać się pierwszych rezultatów?

Natychmiastowy efekt wypełnionej i nawilżonej skóry jest widoczny już po pierwszym zabiegu. Kolejne zmiany są zauważalne po około 14 dniach, w wyniku uwalniania się czynników wzrostu. Efekt końcowy pacjent może obserwować po zakończeniu terapii

Nie czekaj,

umów wizytę już dziś

Kontakt