Hialuronoplastyka

Hialuronoplastyka – innowacyjna bezinwazyjna metoda odmładzania skóry.

„Mijają dni mijają lata…” z upływem czasu nasza skóra traci elastyczność i powstają zmarszczki. Co możemy z tym zrobić? Czy możemy zatrzymać proces starzenia się skóry? Naukowcy firmy HYAMATRIX® uczynili duży krok w kierunku rozwiązania tego problemu. Odkryli rewolucyjną metodę odmładzania skóry.

Sekret innowacji HYAMATRIX® tkwi w unikalnej kombinacji składników aktywnych: destrukturyzowanego kwasu hialuronowego i peptydów macierzowych. Składniki HYAMATRIX® są odpowiedzialne za zatrzymanie młodości skóry na długi czas, a unikalny mechanizm działania aktywuje zdolność skóry do odnowy komórkowej.

Preparaty HYAMATRIX® pozwalają na uzupełnienie bezinwazyjnych zabiegów HYAMATRIX®, które przez długi czas utrzymują swój pozytywny efekt.

W czym tkwi sekret?

W większości kremów anti-aging występuje kwas hialuronowy o rozmiarze cząsteczek, które nie są w stanie dotrzeć do głębszych warstw naskórka lub podlegają rozkładowi w ciągu kilku dni.

W preparatach HYAMATRIX® znajduje się nanotechnologicznie destrukturyzowany kwas hialuronowy, który z łatwością przenika do głębszych warstw skóry i uzupełnia niedobór kwasu hialuronowego w przestrzeni międzykomórkowej. Peptydy macierzowe odpowiedzialne są za strukturyzację kwasu hialuronowego, blokowanie hialuronidazy, intensywną regenerację skóry, a także produkcję kolagenu i elastyny.

Preparaty HYAMATRIX® do pielęgnacji w domu pozwalają poprawić elastyczność skóry, usprawniają procesy metaboliczne, dają silny efekt liftingu i zmniejszają głębokość zmarszczek. Dzięki unikalności formuły preparaty są stanie odbudować uszkodzoną skórę, zmniejszają podrażnienia skóry, a nawet wspomagają leczenie trądziku różowatego.

Profesjonalne preparaty anty-aging HYAMATRIX® zapewniają optymalne warunki do fizjologicznego podziału zdrowych komórek skóry, tym samym zmniejszają biologiczny wiek skóry tak długo, jak to możliwe.

HYAMATRIX® jest skuteczną alternatywą dla zabiegów inwazyjnych nie tylko dlatego, że preparaty nawilżają, spłycają zmarszczki, ale zmieniają strukturę biologiczną skóry, zapewniając tym samym długotrwałe efekty.

Before & After

Przesuwaj złotą linią w lewo/prawo aby porównać efekt przed i po.

Nie czekaj,

umów wizytę już dziś

Kontakt