Light Eyes Ultra

 

Innowacyjny koktajl rewitalizujący, który zawiera kwas hialuronowy, ruszczyk, jagodę, rozmaryn, witaminę C i heksapeptydy. Tak wyjątkowa kombinacja jako jedyna wśród dostępnych na rynku preparatów jest w stanie poradzić sobie równocześnie z cienami pod oczami, opuchlizną i zmarszczkami.Poprawia mikrokrążenie oraz elastyczność skóry, zmniejszając tendencję do gromadzenia się płynów wokół oczu.

Efekty:

– poprawa mikrokrążenia
– zwiększenie elastyczności skóry wokół oczu
– wygładzenie małych zmarszczek wokół oczu
– zmniejszenie objętości płynów gromadzonych wokół oczu

Wskazania:

– ciemne kręgi wokół oczu
– obrzęk powiek
– korekcja cienkich zmarszczek

Główne składniki:

Ruszczyk. Działa korzystnie na system naczyń krwionośnych, na który ma mocno tonizujący wpływ. Dodatkowo posiada silne właściwości drenujące. Jagoda. Antyoksydanty zawarte w owocach jagód sprawiają, że komórki skóry stają się bardziej elastyczne i trwałe. Hamują działanie wielu enzymów odpowiedzialnych za destrukcję kolagenu oraz tych zmniejszających elastyczność tkanek.

Antyoksydanty mają także pozytywny wpływ na ścianki naczyń krwionośnych, redukując poziom odkładających się tam glikoprotein – sprzyjają w ten sposób normalizacji odporności i elastyczności naczyń.

Rozmaryn. Dzięki jego tonizującym właściwościom i stymulacji krążenia to wspaniały przeciwobrzękowy składnik, podnoszący skuteczność drenażu.

Heksapeptydy. Argilerine* to proteina reprodukująca efekt podobny do botoksu. Rozciąga zmarszczki mimiczne dzięki zdolności hamowania nadmiernej kurczliwości fibroblastów i redukuje presję na kolagen, generując efekt rozkurczania. To substancja powstała z kombinacji 6 aminokwasów działających na skórę, redukująca napięcie mięśni skóry twarzy, odpowiedzialne z powstawanie zmarszczek mimicznych.

Kwas hialuronowy:
Kwas hialuronowy jest składnikiem decydującym o skuteczności tej wyjątkowej kombinacji.

Forma:
Light Eyes Ultra to sterylny kosmetologiczny preparat do profesjonalnego zastosowania, w fiolkach 10 ml zawierających ilość wystarczającą do wykonania 20-25 zabiegów.

Dawkowanie:
Liczba zabiegów zależy od typu skóry. Efekty są widoczne już po pierwszej sesji.

Zalecenia:
1 kuracja co 2 tygodnie przez 6 tygodni
Kontynuacja: 1 kuracja co 21 dni
Terapia zachowawcza: 1 kuracja co 2 miesiące w zależności od rodzaju skóry i potrzeb pacjenta. Liczbę kuracji ustala lekarz.

* Nietoksyczna molekuła, o działaniu zbliżonym do toksyny botulinowej.