Usieciowany kwas hialuronowy
+ kompleks biorewitalizujący

Mezoterapia igłowa usieciowanym kwasem hialuronowym + kompleks biorewitalizujący

Jest jednym z najpopularniejszych zabiegów mających na celu natychmiastowe nawodnienie skóry, zwiększenie jej elastyczności oraz wypełnienie mniejszych zmarszczek. Efekty utrzymują się do 6 miesięcy. Warto zwrócić uwagę, że efekty mezoterapii wolnym (nieusieciowanym) kwasem hialuronowym utrzymują się jedynie 12 godzin. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, skóra staję się wygładzona, promienna i głęboko nawilżona. W kolejnych dniach od wykonania zabiegu efekty mezoterapii igłowej kwasem hialuronowym narastają.

Dla kogo?

Idealny jako profilaktyka przeciwzmarszkowa, dla skór suchych, wiotkich, pozbawionych blasku oraz dla skóry z zaawansowanym procesem starzenia jako terapia silnie odbudowująca.

Działanie – nauka przede wszystkim

Kwas hialuronowy należy do substancji naturalnie występujących w naszym organizmie, stymuluje również produkcję elastyny i kolagenu dzięki czemu skóra zostaje pobudzona do rewitalizacji. Efekty zabiegu utrzymują się znacznie dłużej niż w przypadku innych metod. Mezoterapię kwasem hialuronowym można zastosować na wszystkie okolice twarzy, szyi, dekoltu i dłoni. Kwas hialuronowy występuje we wszystkich organizmach żywych i należy do grupy związków mających identyczną budowę chemiczną. Jest związkiem który wiąże wodę w skórze właściwej i może być bezpiecznie stosowany bez konieczności wykonywania testów alergologicznych. W ludzkiej skórze kwas hialuronowy jest składnikiem macierzy międzykomórkowej skóry właściwej – odpowiednia ilość kwasu hialuronowego w skórze gwarantuje sprężystość i brak zmarszczek. Z wiekiem synteza kwasu hialuronowego zmniejsza się, skóra traci zdolność wiązania wody i pojawiają się pierwsze zmarszczki. Jedna cząsteczka kwasu hialuronowego jest w stanie związać ponad 250 cząsteczek wody – to dlatego tak ważne jest picie odpowiedniej ilości wody podczas wykonywania zabiegów z użyciem kwasu hialuronowego. Ważne by kwas hialuronowy stosowany w mezoterapii był lekko usieciowany – tylko taki utrzyma się w skórze ponad 6 miesięcy. Nieusieciowany kwas hialuronowy utrzymuje się w skórze jedynie 12 godzin.

Ponadto kwas hialuronowy
  • Redukuje zmarszczki i bruzdy
  • Poprawia wiotką, starzejącą się skórę szyi
  • Intensywnie nawilża
  • Poprawia elastyczność i gęstość skóry
  • Rewitalizuję skórę dłoni
  • Eliminuje widoczne oznaki starzenia
  • Regeneruje głębokie tkanki
  • Optymalnie przygotowuje skórę przed innymi zabiegami
  • Przeciwdziała starzeniu się skóry
Ile zabiegów potrzebuję?

Tak jak w przypadku większości procedur ilość potrzebnych zabiegów ustalana jest indywidualnie – warto mieć na uwadze, że naszym celem jest osiągnięcie najlepszych rezultatów stąd możliwe jest połączenie kilku różnych procedur zabiegowych aby sprostać oczekiwaniom każdego klienta. W przypadku mezoterapii lekko usieciowanym kwasem hialuronowym warto przeprowadzić 3 zabiegi w odstępach miesięcznych.

Nie czekaj,

umów wizytę już dziś

Kontakt