Neauvia Restore System Peels

System Restore to unikatowy, profesjonalny system umożliwiający lekarzom pełne dostosowanie zabiegów do potrzeb pacjenta.

Optymalna tolerancja i skuteczność

Skuteczność produktów gwarantowana jest dzięki specjalnie wybranej gamie kwasów (fiolki z substancjami złuszczającymi wzbogaconymi w czynniki wzrostu), które delikatnie złuszczają martwe komórki naskórka i współdziałają z różnymi substancjami czynnymi o działaniu nawilżającym i regenerującym (fiolki z substancjami czynnymi). Pomaga to uregulować proces odnowy naskórka, przywrócić równowagę hydro-lipidową skóry oraz stymulować produkcję kolagenu i elastyny.

System Restore jest przeznaczony wyłącznie do zastosowań profesjonalnych.

W zależności od różnych potrzeb lekarze wybierają i mieszają odpowiednie fiolki z substancjami czynnymi i fiolki z substancjami złuszczającymi (nie więcej niż trzy) maską nośnikową (dołączoną do zestawu maską peel-off), co pozwala im zapewnić skuteczny i spersonalizowany zabieg dla każdego pacjenta.

Alechemia Systemu

baza

kwasy

substancje czynne

Maska nośnikowa to maska peel-off z efektem okluzyjnym. Poza zawartością czynników wzrostu i frakcjonowanego HA, jest ona wzbogacona wyciągami roślinnymi (miechunka), co zapewnia doskonałe działanie łagodzące podrażnienia. Można ją stosować na twarzy, szyi, dekolcie i dłoniach.

Wskazania
  • Przebarwienia
  • Trądzik
  • Działanie przeciwstarzeniowe

Zalety

Poprawa kolorytu i faktury skóry

Wyrównywanie drobnych zmarszczek i nierówności skóry

Nawilżenie i odmłodzenie skóry

Rozjaśnienie skóry

Poprawa grubości skóry

Dzięki widocznemu oddziaływaniu zarówno na powierzchni, jak i w głębi skóry, produktów Neauvia Restore System nie da się porównać z żadnym innym peelingiem.

Są delikatniejsze, naturalniejsze i łagodniejsze. Działają nie tylkozłuszczająco, ale także regenerująco, dając silny efekt liftingujący, jednocześnie aktywując mechanizmy regeneracji komórek, poprawiając mikrorzeźbę skóry i stan cery. Już po jednym zabiegu pacjenci mogą cieszyć się bardziej miękką, gładką i promienną skórą o naturalnym kolorycie i blasku.

Po ukończeniu określonej liczby sesji, w zależności od stanu skóry, pacjenci osiągają trwałe rezultaty dzięki przedłużonemu działaniu kolagenu i stymulacji produkcji elastyny, co sprawia, że skóra staje się nawilżona, odmłodzona oraz bardziej elastyczna i jędrna.

Po zabiegu sugeruje się nałożenie kremu odżywczego (najlepiej Neauvia 3D HA Fractional System Rebalancing Cream).

Nie czekaj,

umów wizytę już dziś

Kontakt