Poznaj nasz zespół

Zespół specjalistów, którzy zapewnią profesjonalną obsługę w zakresie medycyny estetycznej, fizjoterapii oraz make up-ie.

Joanna Śledzińska

– Manager

Zawsze uśmiechnięta absolwentka farmacji. Wyjątkowo stanowcza w kontaktach z dystrybutorami – to dzięki jej wytężonej pracy i doświadczeniu zdobytemu na polskim rynku farmaceutycznym nasze ceny są tak konkurencyjne. Odpowiada nie tylko za kontakty z dystrybutorami, ale również za marketing i promocję naszego salonu. Prawdziwa fascynatka chemii kosmetycznej, z pasją i laboratoryjną precyzją analizująca składy wszystkich selekcjonowanych dla Państwa produktów kosmetologicznych. Wspólnie z naszym kosmetologiem wybierają tym samym wyłącznie najskuteczniejsze metody z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej.

Bartłomiej Przybyłowicz

– Aesthetic specialist / Training officer

Absolwent Steiner Academy, który otrzymał certyfikaty z ponad 20 procedur estetycznych. Członek European Society For Cosmetic And Aesthetic Dermatology (Europejskie Towarzystwo Kosmetologii i Dermatologii Estetycznej) oraz Professional Beauty Association. Z kosmetologią i zabiegami estetycznymi związany od ponad 6 lat, a doświadczenie zdobywał m.in. podczas 4 lat pracy w USA w jednych z najbardziej ekskluzywnych resortów SPA mieszczących się na luksusowych statkach pasażerskich (Cunard, Carnival, Holland-America). Certyfikowany konsultant medyczny z zakresu ratownictwa lądowego i wodnego (Emergency Medical Consultant) oraz członek American Heart Association. Profesjonalista, dla którego praca jest jednocześnie życiową fascynacją.

Marta Wojtaś

– Pro Make up Artist & Brow Stylist

Makijażem i stylizacją brwi zajmuję się od wielu lat, jestem uzależniona od upiększania codzienności. Ukończyłam prestiżową Akademię Wizażystyki, pod okiem Mistrza Świata w makijażu profesjonalnym oraz Wyższą Szkołę z dyplomem kosmetologa. Pracowałam jako Make Up Artist i Trener dla światowych marek z branży mody i beauty. Tworzę makijaże dla profesjonalnych fotografów przy sesjach zdjęciowych, pokazach mody i nagraniach. Posiadam bogate doświadczenie we współpracy z salonami urody i klientami indywidualnymi przy kreowaniu makijaży ślubnych i okazjonalnych, szkoleniach oraz Microblading`u brwi i liftingu rzęs. Pracuję także z firmami kosmetycznymi przy kreacji kosmetyków do makijażu. Moja praca to moja pasja, dzięki temu każdego dnia zarażam kobiety radością. Ich uśmiech jest dla mnie także motywacją do ciągłego rozwoju na szkoleniach w Polsce i za granicą. Prywatnie optymistka o duszy anioła. Uwielbiam podróże i spotkania z ludźmi skąd czerpię inspirację do codziennej pracy, a dobra muzyka daje mi zawsze pozytywną energię.

Przemysław Jeziorski

– Fizjoterapeuta

Fizjoterapeuta i dyplomowany terapeuta manualny, absolwent studiów magisterskich z dziedziny Fizjoterapii na Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Swoje kwalifikacje i doświadczenie zdobywał pracując w Katedrze i Klinice Rehabilitacji jednego z najlepszych w Polsce szpitali Ortopedyczno-Rehabilitacyjnego im. Wiktora Degi Uniwersytetu im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, oraz prowadząc zajęcia ze studentami zagranicznego programu. Nagrodzony wyróżnieniem dla wykładowcy roku podczas Poznań University of Medical Sciences Graduation Ceremony 2014. Ukończył wiele kursów z dziedziny fizjoterapii i terapii manualnej w tym Medical & Health Massage Specialist, PNF, Cyriax, McKenzie, Ackermann, Mulligan Concept, Dry Needling, Kinesiology Taping, Deep Tissue Massage, FDM etc.

W Mezoterapii Poznań wykorzystuje swoje doświadczenie i umiejętności w pracy z ciałem nie tylko pod względem zdrowotnym, ale i estetycznym (modelowanie ciała, terapie antycellulitowe, masaże).

Ewa Stajkowska

– Aesthetic specialist

Młoda i ambitna lekarz stomatolog której zamiłowanie do medycyny i piękna zawsze gwarantuje pełen sukces. Z zabiegami estetycznymi związana od kilku lat. Prywatnie podobnie jak w życiu zawodowym niedościgniona pasjonatka jeździectwa.

Gabinet Medical Day SPA

Gabinet Medycyny Estetycznej
120m2
Gabinet Make up & Brow Bar