O nas

Joanna Śledzińska

– Manager

Zawsze uśmiechnięta absolwentka farmacji. Wyjątkowo stanowcza w kontaktach z dystrybutorami – to dzięki jej wytężonej pracy i doświadczeniu zdobytemu na polskim rynku farmaceutycznym nasze ceny są tak konkurencyjne. Odpowiada nie tylko za kontakty z dystrybutorami, ale również za marketing i promocję naszego salonu. Prawdziwa fascynatka chemii kosmetycznej, z pasją i laboratoryjną precyzją analizująca składy wszystkich selekcjonowanych dla Państwa produktów kosmetologicznych. Wspólnie z naszym kosmetologiem wybierają tym samym wyłącznie najskuteczniejsze metody z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej.

Bartłomiej Przybyłowicz

– Aesthetic specialist / Training officer

Absolwent Steiner Academy, który otrzymał certyfikaty z ponad 20 procedur estetycznych. Członek European Society For Cosmetic And Aesthetic Dermatology (Europejskie Towarzystwo Kosmetologii i Dermatologii Estetycznej) oraz Professional Beauty Association.  Z kosmetologią i zabiegami estetycznymi związany od ponad 6 lat, a doświadczenie zdobywał m.in. podczas 4 lat pracy w USA w jednych z najbardziej ekskluzywnych resortów SPA mieszczących się na luksusowych statkach pasażerskich (Cunard, Carnival, Holland-America). Certyfikowany konsultant medyczny z zakresu ratownictwa lądowego i wodnego (Emergency Medical Consultant) oraz członek American Heart Association. Profesjonalista, dla którego praca jest jednocześnie życiową fascynacją.

Przemysław Jeziorski

– Fizjoterapeuta

Fizjoterapeuta i dyplomowany terapeuta manualny, absolwent studiów magisterskich z dziedziny Fizjoterapii na Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Swoje kwalifikacje i doświadczenie zdobywał pracując w Katedrze i Klinice Rehabilitacji jednego z najlepszych w Polsce szpitali Ortopedyczno-Rehabilitacyjnego im. Wiktora Degi Uniwersytetu im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, oraz prowadząc zajęcia ze studentami zagranicznego programu. Nagrodzony wyróżnieniem dla wykładowcy roku podczas Poznań University of Medical Sciences Graduation Ceremony 2014. Ukończył wiele kursów z dziedziny fizjoterapii i terapii manualnej w tym Medical & Health Massage Specialist, PNF, Cyriax, McKenzie, Ackermann, Mulligan Concept, Dry Needling, Kinesiology Taping, Deep Tissue Massage, FDM etc.

W Mezoterapii Poznań wykorzystuje swoje doświadczenie i umiejętności w pracy z ciałem nie tylko pod względem zdrowotnym, ale i estetycznym (modelowanie ciała, terapie antycellulitowe, masaże).

Ewa Stajkowska

– Aesthetic specialist

Młoda i ambitna lekarz stomatolog której zamiłowanie do medycyny i piękna zawsze gwarantuje pełen sukces. Z zabiegami estetycznymi związana od kilku lat. Prywatnie podobnie jak w życiu zawodowym niedościgniona pasjonatka jeździectwa.

Nasz gabinet