Revok50

Revok50

Czy Twoja skóra:

  • Jest odwodniona, przesuszona i wiotka?
  • Jest narażona na promieniowanie UV i działanie klimatyzacji?
  • Posiada drobne i średniogłębokie zmarszczki?
  • Ma rozstępy, blizny lub przebarwienia?

Jeśli na którekolwiek z pytań odpowiedziałaś „TAK”, musisz wypróbować zabieg intensywnej aminokwasowej biostymulacji Revok50! Revok50 stymuluje i ułatwia fibroblastom szybkie wytwarzanie tropokolagenu, który polimeryzuje macierz zewnątrzkomórkową tworząca kolagen prawdziwy. Przeznaczony do leczenia zmian strukturalnych skóry Revok50 stanowi potężne narzędzie przeciwdziałające starzeniu się tkanki łącznej. Przywraca skórze elastyczność i jędrność <3

Revok50 z wysoką zawartość proliny, lizyny, glicyny i hydroksyproliny gwarantuje naturalne i długotrwałe efekty.

Revok50 to intensywna aminokwasowa biostymulacja dla skóry dojrzałej. Jak działa?

Regeneracja i synteza białek skóry (np. kolagenu czy elastyny) oraz kwasu hialuronowego to proces biochemiczny zachodzący w fibroblastach i wymagający dużo energii. Do wytworzenia tej energii potrzebne są aminokwasy we właściwej ilości i typologii. Synteza oraz naprawa wszystkich składników macierzy pozakomórkowej zależą od dostępności odpowiednich aminokwasów. Kwas hialuronowy oraz odpowiednie aminokwasy to składniki niezbędne do uruchomienia procesów bioregeneracji i przywrócenia zdrowego wyglądu skóry. Revok50 działa w sposób synergiczny dostarczając skórze najwyżej stężony kwas hialuronowy oraz optymalną dawkę wyselekcjonowanych aminokwasów. Revok50 to aż 25 mg kwasu hialuronowego w 1 ml produktu, czyli 50 mg w 1 strzykawce (to dawka 2.5 razy większa od dostępnych na rynku produktów tego typu) oraz 97,5 mg aminokwasów w 1 ml czyli 195 mg w strzykawce. Tak bogaty koktajl wywołuje silną biostymulację procesów regeneracyjnych, a także natychmiastowy efekt nawilżenia, napięcia i poprawy kolorytu skóry.

Revok50 To certyfikowany wyrób medyczny

w postaci sterylnego Izotonicznego żelu przeznaczony do iniekcji śródskórnych.

W skład formuły wchodzą:

  • stabilizowany elektrochemicznie kwas hialuronowy o jednorodnej długości Łańcuchów 2.200 KD
  • aminokwasy (L-prolina, L-hydroksypolina, glicyna i L-lizyna HCl).

Rewok50 stymuluje i ułatwia fibroblastom szybkie wytwarzanie tropokolagenu, który polimeryzuje macierz zewnątrzkomórkową tworzącą kolagen prawdziwy. Przeznaczony do leczenia zmian strukturalnych skóry Rewok50 stanowi potężne narzędzie przeciwdziałające starzeniu się tkanki łącznej. Przywraca skórze elastyczność i jędrność dzięki niezwykle wysokiej koncentracji kwasu hialuronowego i synergicznemu działaniu jego biologicznie aktywnych, eutroficznych składników.

Stabilizacja Elektrochemiczna:

Funkcje biologiczne kwasu hialuronowego w organizmie ludzkim zależą od wielkości cząsteczek polimerów. Fragmenty kwasu o dużej masie cząsteczkowej wykazują działanie immunosupresyjne i przeciwzapalne. Hamują również fagocytozę wpływają na integralność tkanek, chroniąc je przed uszkodzeniami i apoptozą. Taki rodzaj kwasu hialuronowego uczestniczy np. w procesach owulacji, zapłodnieniu i embriogenezie, w skórze jednak ma niewielkie właściwości. Polimery średniej wielkości wykazują działanie przeciw zapalne, stymulują procesy immunologiczne i angiogenezę. Kwas hialuronowy występując natywnie w skórze składa się głównie z łańcuchów o średniej masie molowej, takiej jaka została użyta w Revok50. Niesieciowany kwas hialuronowy szybko podlega degradacji enzymatycznej rozkładając się na krótsze łańcuchy. W Revok50 ten proces jest dużo wolniejszy dzięki zastosowaniu łańcuchów kwasu hialuronowego o masie 2.000 kDa, które w procesie elektrochemicznym wytwarzają tzw. mostki wodorowe stabilizujące strukturę. (Interchain ion bonding – międzyłańcuchowe wiązania jonowe).

Protokół stosowania

wiek 50 + -> 3 zabiegi w odstępie miesiąca, potem 1 zabieg na kwartał

wiek 40+ -> 2-3 zabiegi w odstępie miesiąca, potem 1 zabieg na 3-4 miesiące. W corocznych interwałach

Nowość w naszym gabinecie!

Revok50, czyli intensywna aminokwasowa biostymulacja dla skóry dojrzałej <3 Zabieg da Ci natychmiastowy efekt nawilżenia, napięcia i poprawy kolorytu skóry oraz zredukuje oznaki starzenia. Zapraszamy na wizytę! 🙂

Nie czekaj,

umów wizytę już dziś

Kontakt